Opłata antydopingowa na ZR

W związku z Decyzją Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu nr 5/DNS/2021 uchylająca uchwałę nr 36 Walnego Zjazdu Delegatów PZJ z dnia 18.06.2019 r. Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego przyjmuje uchwałę o pobieraniu na wszystkich zawodach Kalendarzy WZJ (OZJ) opłaty antydopingowej w wysokości 10 złotych od każdego konia.

Uchwała dotyczy wszystkich zawodów, których propozycje zostaną zatwierdzone po dniu 01.06.2021 roku.
Faktury za opłaty dopingowe biuro PZJ wystawi na podstawie sprawozdania Delegata Sędziowskiego WZJ (Sędziego Głównego zawodów) i prześle na adres e-mail wskazany w sprawozdaniu Delegata Sędziowskiego WZJ / Sędziego Głównego.
Formularz Sprawozdania Delegata Sędziowskiego WZJ/Sędziego Głównego stanowi załącznik do niniejszej uchwały i będzie do pobrania na stronie internetowej PZJ.
Delegat Sędziowski WZJ (Sędzia Główny) jest zobowiązany w ciągu 4 dni do przesłania sprawozdania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W przypadku niedostarczenia do biura PZJ sprawozdania Zarząd PZJ podejmie wobec Delegata Sędziowskiego WZJ (Sędziego Głównego), na którym ciążył powyższy obowiązek, decyzję o czasowym zawieszeniu licencji sędziego PZJ.