Jeżdżę Konno

 Informacja dla uczestników

Polski Związek Jeździecki wprowadził nowy sposób zgłaszania dla uczestników i organizatorów odznak jeździeckich. Poniżej, w załącznikach przedstawiamy informację dla osób zainteresowanych uczestnictwem w egzaminie oraz drugą, która dotyczy zarówno uczestników jak i organizatorów. 

1. W celu zgłoszenia na egzamin uczestnik musi najpierw utworzyć swoje konto w systemie bazodanowym Artemor.

UWAGA!

Jeśli przy rejestracji, pojawia się komunkat "Osoba o podanym numerze PESEL jest już zarejestrowana" prosimy o kontakt z biurem ŚZJ pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2. Po zalogowaniu należy wybrać w górnym menu kafelek z kalendarzem (pierwszy obok logo PZJ) i tam wyszukać interesujący nas termin egzaminu. 

3. Klikając "Zapisz się" wpisujemy swoje dane osobowe na listę uczestników.

4. Równolegle należy potwierdzić swoją obecność bezpośrednio u organizatora egzaminu.

zgłoszenie uczestnika do egzaminu na odznaki jeździeckie

- instrukcja systemu rejestracji dla uczestników i organizatorów

 

 

Informacja dla organizatorów

Zgodnie z Regulaminem odznak jeździeckich PZJ Śląski Związek Jeździecki przyjął następującą ścieżkę proceduralną dla organizacji egzaminów na odznakę Jeżdżę Konno:

1. Wniosek wraz z zapotrebowaniem na ilość odznak należy złożyć do Pawła Przybyły na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

2. Zwrotnie otrzymają Pańswto informację o tym, czy termin został zaakceptowany.

3. Związek prześle odznaki wraz z kartami, faktura zostanie przesłana mailem. Wysyłkę opłaca organizator wybierając Szybkie Nadanie InPost. Przy wyborze "Szybkiego Nadania" InPost jako nadawcę należy podać adres mailowy Związku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i nr tel 605 301 828 oraz wybrać paczkomat, w którym chcą Państwo odebrać przesyłkę.

4. Uczestnicy rejestrują się zarówno przez system Artemor jak i u Organizatora.

5. Dzień przed egzaminem Związek przesyła Organizatorowi protokół z listą uczestników.

6. Po przeprowadzeniu egzaminu Organizator przesyła do Związku skan protokołu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pliki:

 

- wniosek o oragniazację odznaki JK

- InPost Szybkie Nadania https://inpost.pl/SzybkieNadania/