- Juniorzy Młodsi

Kategorie:

Autor: Katarzyna Wygas

Ranking Juniorów młodszych za 2018r.

Lp. Imię i Nazwisko Przynależność klubowa Rok ur. Punkty
1 Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice 2004 274
2 Szojda Emilia SKJ Profit Orzesze 2003 162
3 Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice 2004 152
4 Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice 2003 139
5 Bule Oliwer SKJ Preria Wilkowice 2003 128
6 Kosmol Oliwia SKJ Preria Wilkowice 2003 108
7 Krywult Barbara LKJ Solec Bieruń 2003 83
8 Langer Kaja KJK Romico Żywiec 2005 80
9 Kolińska Amanda KJ Vena Rogoźnik 2006 69
10 Klekot Jakub SKJ Preria Wilkowice 2003 61
10 Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice 2004 61
12 Borowczak Agata Vanto Jumping Team 2005 60
13 Bugla Zofia Bez przynależności 2004 51
13 Sobczyk Weronika KJ Deresz Siemianowice Śl. 2003 51
15 Kruczek Anna KJK Romico Żywiec 2005 43
16 Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów 2004 40
17 Kluska Natalia Bez przynależności 2005 36
18 Korek Dorota KJ Zbrosławice 2004 35
19 Dzida Maria LKJ Ochaby 2005 33
20 Czachór Dominika JLKJ Udórz 2004 27
21 Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2004 22
21 Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice 2004 22
23 Pschionko Natalia Vanto Jumping Team 2003 21
24 Sas Eliza SKJ Mustang Jaworzno 2004 19
25 Kramarz Julia KJ Zbrosławice 2003 18
26 Bule Paulina SKJ Preria Wilkowice 2003 17
26 Rostek Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2005 17
28 Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2003 16
29 Kułaga Aleksandra SKJ Profit Orzesze 2005 15
30 Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice 2003 14
30 Wiśniewska Emilia Bez przynależności 2003 14
32 Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec 2003 13
32 Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice 2003 13
34 Koza Paulina Bez przynależności 2004 11
34 Kulawik Anna Bez przynależności 2005 11
34 Posyłek Anna KJ Zbrosławice 2003 11
37 Fiołek Klaudia Bez przynależności 2003 10
37 Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team 2004 10
37 Wojda Magdalena JKS Czanki 2006 10
40 Sztuka Mchalina KJK Solka Międzyrzecze 2004 9
41 Łukasik Ewa Bez przynależności 2003 7
42 Badora Julia Bez przynależności 2003 6
43 Korzeczek Wojciech Bez przynależności 2004 5
44 Hernik Anna LKJ Ochaby 2003 4
44 Osior Martyna SKJ Profit Orzesze 2005 4
44 Pinkawa Wiktoria SKJ Omega Ruda Śl. 2003 4
47 Bienek Aneta Bez przynależności 2004 3
47 Kancelista Nadia LKJ Ochaby 2003 3
47 Marugi Zuzanna Bez przynależności 2003 3
50 Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice 2003 2
50 Molis Honorata Bez przynależności 2005 2
50 Sołtys Karolina Bez przynależności 2004 2
53 Babczyńska Aleksandra SKJ Mustang Jaworzno 2005 1
53 Barczyk Otylia SKJ Profit Orzesze 2005 1
53 Kuśka Sandra Bez przynależności 2003 1
53 Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki 2005 1
53 Żokowska Agnieszka LZJ Drama Zbrosławice 2003 1