- Juniorzy

Kategorie:

Autor: Katarzyna Wygas

Ranking Juniorów aktualny na dzień 3.06.2019r.

Lp. Imię i Nazwisko Przynależność klubowa Rok ur. Punkty
1 Bule Oliwer SKJ Preria Wilkowice 2003 168
2 Kosmol Oliwia SKJ Preria Wilkowice 2003 151
3 Szojda Emilia SKJ Profit Orzesze 2003 100
4 Janota Dawid LKJ Ochaby 2002 73
5 Pervez Mariam SKJ Mustang Jaworzno 2002 54
6 Kot Natalia Bez przynależności 2002 44
7 Klekot Jakub SKJ Preria Wilkowice 2003 38
8 Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice 2003 37
9 Kramarz Julia KJ Zbrosławice 2003 35
10 Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów 2004 30
11 Pietryszyn Aleksandra SKJ Profit Orzesze 2002 29
12 Dratwińska Emilia JLKJ w Udorzu 2002 25
13 Gajdzik Roksana JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2001 24
14 Kwiecińska Marta KJ Zbrosławice 2001 23
15 Korzeczek Wojciech Bez przynależności 2004 22
15 Wiśniewska Emilia Bez przynależności 2003 22
17 Borowczak Agata KJ Zbrosławice 2005 20
18 Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice 2001 15
18 Krywult Barbara LKJ Solec Bieruń 2003 15
20 Bernaś Zuzanna LKJ Solec Bieruń 2002 13
20 Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice 2001 13
22 Frankowska Emilia LKJ Solec Bieruń 2001 11
23 Fiołek Klaudia Bez przynależności 2003 10
23 Słoniec Natalia SKJ Preria Wilkowice 2002 10
25 Sobczyk Weronika LKJ Deresz Siemianowice Śl. 2003 9
26 Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Ch. 2001 8
27 Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice 2003 7
27 Hernik Anna LKJ Ochaby 2003 7
27 Koj Klaudia Bez przynależności 2001 7
27 Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice 2002 7
27 Musiał Paulina JKS Desant Mikołów 2002 7
32 Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Ch. 2002 6
32 Poliwoda Dominika LKJ Ochaby 2002 6
32 Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2003 6
35 Oleszczuk Julia Bez przynależności 2002 5
36 Kubik Barbara KJ Trachy Sośnicowice 2002 4
36 Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice 2002 4
36 Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice 2002 4
36 Łukasik Ewa Bez przynależności 2003 4
36 Poliwoda Weronika LKJ Ochaby 2002 4
41 Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec 2003 3
41 Marekwia Malwina Bez przynależności 2003 3
41 Nepora Oliwia SKJ Preria Wilkowice 2002 3
41 Suwała Amelia PLKJ Plessówka Pszczyna 2003 3
41 Szydłowska Julia KJK Romico Żywiec 2002 3
41 Tuleja Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2002 3
47 Grela Marta KJ Zbrosławice 2003 2
47 Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2001 2
47 Rozpondek Julia Bez przynależności 2001 2
47 Szczypka Matylda LKJ Ochaby 2002 2
47 Zoń Małgorzata JKS Czanki Dąbie Ch. 2002 2
52 Fiedorowicz Kaja JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2003 1
52 Gonera Paulina Bez przynależności 2001 1
52 Kozołup Hanna Bez przynależności 2003 1
52 Kulpa Patrycja KJK Solka Międzyrzecze 2002 1
52 Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice 2001 1
52 Kuśka Sandra Bez przynależności 2003 1
52 Leda Karolina SKJ Mustang Jaworzno 2004 1
52 Nowak Emilia SKJ Profit Orzesze 2003 1
52 Papkala Sylwia Bez przynależności 2003 1
52 Pinkawa Wiktoria SKJ Omega Ruda Śl. 2003 1
52 Sobolewska Natalia Bez przynależności 2003 1
52 Sowa Paulina Bez przynależności 2002 1
52 Szyja Emilia Bez przynależności 2001 1
52 Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice 2003 1