- Juniorzy

Kategorie:

Autor: Katarzyna Wygas

Ranking Juniorów aktualny na dzień 1.07.2019r.

Lp. Imię i Nazwisko Przynależność klubowa Rok ur. Punkty
1 Bule Oliwer SKJ Preria Wilkowice 2003 226
2 Kosmol Oliwia SKJ Preria Wilkowice 2003 205
3 Szojda Emilia SKJ Profit Orzesze 2003 128
4 Dratwińska Emilia JLKJ w Udorzu 2002 81
5 Janota Dawid LKJ Ochaby 2002 73
6 Pietryszyn Aleksandra SKJ Profit Orzesze 2002 66
7 Kot Natalia Bez przynależności 2002 64
8 Pervez Mariam SKJ Mustang Jaworzno 2002 58
9 Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice 2003 49
10 Kramarz Julia KJ Zbrosławice 2003 46
11 Klekot Jakub SKJ Preria Wilkowice 2003 42
12 Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów 2004 30
13 Wiśniewska Emilia Bez przynależności 2003 28
14 Bernaś Zuzanna LKJ Solec Bieruń 2002 27
15 Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice 2001 25
16 Gajdzik Roksana JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2001 24
17 Kwiecińska Marta KJ Zbrosławice 2001 23
18 Korzeczek Wojciech Bez przynależności 2004 22
18 Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Ch. 2001 22
20 Frankowska Emilia LKJ Solec Bieruń 2001 21
21 Krywult Barbara LKJ Solec Bieruń 2003 19
21 Sobczyk Weronika LKJ Deresz Siemianowice Śl. 2003 19
23 Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice 2004 18
23 Musiał Paulina JKS Desant Mikołów 2002 18
25 Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice 2001 15
26 Słoniec Natalia SKJ Preria Wilkowice 2002 14
27 Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice 2002 13
28 Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice 2002 11
28 Poliwoda Dominika LKJ Ochaby 2002 11
30 Fiołek Klaudia Bez przynależności 2003 10
31 Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Ch. 2002 9
31 Marekwia Malwina Bez przynależności 2003 9
33 Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice 2003 7
33 Hernik Anna LKJ Ochaby 2003 7
33 Koj Klaudia Bez przynależności 2001 7
33 Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice 2002 7
37 Papkala Sylwia Bez przynależności 2003 6
37 Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2003 6
39 Nepora Oliwia SKJ Preria Wilkowice 2002 5
39 Oleszczuk Julia Bez przynależności 2002 5
41 Kubik Barbara KJ Trachy Sośnicowice 2002 4
41 Łukasik Ewa Bez przynależności 2003 4
41 Poliwoda Weronika LKJ Ochaby 2002 4
44 Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec 2003 3
44 Leda Karolina SKJ Mustang Jaworzno 2004 3
44 Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2001 3
44 Suwała Amelia PLKJ Plessówka Pszczyna 2003 3
44 Szydłowska Julia KJK Romico Żywiec 2002 3
44 Tuleja Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2002 3
50 Czarnota Izabela Bez przynależności 2002 2
50 Grela Marta KJ Zbrosławice 2003 2
50 Kolaniak Emilia JKS Saltando sp. z o.o. 2001 2
50 Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice 2001 2
50 Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik 2002 2
50 Pszowski Kamil KJK Elizar Jejkowice 2001 2
50 Rozpondek Julia Bez przynależności 2001 2
50 Szczypka Matylda LKJ Ochaby 2002 2
50 Zoń Małgorzata JKS Czanki Dąbie Ch. 2002 2
59 Dziędziel Julia JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2001 1
59 Feliks Daria LZJ Drama Zbrosławice 2005 1
59 Fiedorowicz Kaja JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2003 1
59 Gonera Paulina Bez przynależności 2001 1
59 Kempa Oliwia LZJ Drama Zbrosławice 2004 1
59 Kozołup Hanna Bez przynależności 2003 1
59 Kulpa Patrycja KJK Solka Międzyrzecze 2002 1
59 Kuśka Sandra Bez przynależności 2003 1
59 Nowak Emilia SKJ Profit Orzesze 2003 1
59 Pinkawa Wiktoria SKJ Omega Ruda Śl. 2003 1
59 Sobolewska Natalia Bez przynależności 2003 1
59 Sowa Paulina Bez przynależności 2002 1
59 Sztangret Zuzanna LKJ Ochaby 2002 1
59 Szyja Emilia Bez przynależności 2001 1
59 Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice 2003 1