- Kuce

Kategorie:

Autor: Beata Krawczyk

Ranking Kucy aktualny na dzień 31.12.2021r.

Mi-ce Imiê i Nazwisko Przynale¿noœæ klubowa Rok ur. Punkty
1 Pazera Hanna Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2009 105,5
2 Stępień Alex Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2011 97,5
3 Huras Hanna Klub Jeździecki "Laredo" 2009 97
4 Kuc Hanna Klub Jeździecki Zbrosławice 2008 93,5
5 Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses 2008 88,5
6 Wilk Jan BPK 2010 82,5
7 Obrocka Martyna Klub Jazdy Konnej Solka 2009 81
8 Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses 2009 66,5
9 Morgała Konrad Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2009 63,5
10 Ciszek Maria BPK 2011 58,5
11 Wilk Wiktoria BPK 2008 57,5
12 Słoniec Paulina Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2010 55
13 Wilk Emilia Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe 2011 50
14 Borowczak Aleksandra Klub Jeździecki Zbrosławice 2010 41,5
15 Pasternak Anastazja Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów 2009 39
16 Grodska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 2010 34,5
17 Mazalik Zuzanna BPK 2009 33,5
17 Musiał Alicja Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2009 33,5
19 Nowak Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2007 33
20 Gadzalińska Zofia Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe 2007 29,5
20 Krywult Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2008 29,5
20 Telepko Julia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2005 29,5
23 Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls 2009 26
24 Kowalczyk Zofia Klub Jeździecki Pro Horses 2007 19,5
25 Mura Emilia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 2007 18
26 Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki "Laredo" 2008 17
27 Samborska Nikola Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 2009 15,5
28 Chojowska Iga BPK 2010 13,5
29 Jagusiak Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2008 10,5
29 Jędrusińska Jagoda BPK 2006 10,5
31 Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2009 10
32 Krygier Maja Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe 2009 9
33 Karolczyk Julia Klub Jeździecki Zbrosławice 2010 8
34 Grobelny Martyna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2010 7
34 Pruś Maria Klub Jeździecki Lavender 2010 7
36 Błażusiak Julia Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2007 6,5
37 Guzek Jagoda BPK 2010 5
37 Szczepek Stefania Klub Jazdy Konnej Romico 2012 5
39 Popiel Weronika Klub Jazdy Konnej Solka 2009 4,5
40 Czerwińska Ewa Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne 2007 4
40 Krzywosz Emilia BPK 2009 4
40 Kucias Angelika Klub Jeździecki Global 1996 4
40 Łakomska Aleksandra Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2006 4
40 Leżucha Magdalena Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 2011 4
40 Nowrot Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 2007 4
46 Kliś Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 2009 3,5
47 Folwarczny Julia Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2007 2
47 Pinocy Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 2012 2
49 Ślązak Helena Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2009 1,5
50 Seredyńska Olga Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne 2009 1
50 Żuradzka Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2010 1
50 Żydek Gaja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 2011 1