Ranking ZT 2019 - duże konie

Ranking ZT za 2019r.

Autor: Julita Kasztelnik

 

 

Zobacz również: Ranking ZT kucy

M-ce Nazwisko i imiê Klub Punkty
1 Kosmol Alicja SKJ Preria Wilkowice 111
2 Szotek Leszek Bez przynależności 75,5
3 Gdynia Kinga KJ Zbrosławice 73
4 Waleryszek Vanessa LZJ Drama Zbrosławice 67,5
5 Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice 67
6 Sitarek Julia LZJ Drama Zbrosławice 63
7 Lisewska Joanna KJ Fart Gliwice Łabędy 56
8 Pasieka Nadia Bez przynależności 55
9 Zwolińska Adrianna LZJ Drama Zbrosławice 52
10 Paczyna Agata LZJ Drama Zbrosławice 43,5
11 Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice 42
12 Biadacz Martyna LZJ Drama Zbrosławice 40
12 Nabagło Zuzanna LKJ przy SK Ochaby 40
14 Stanek Aleksandra KJ Zbrosławice 31
15 Chmiel Agata KJ Zbrosławice 30
15 Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice 30
15 Strzelczyk Natalia SKJ Preria Wilkowice 30
18 Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik 29
19 Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka 28
20 Grąbczewska Paulina KJ Fart Gliwice Łabędy 26
21 Górny Kinga Bez przynależności 24,5
21 Panek Aleksandra KJ Vena Rogoźnik 24,5
23 Zaporowska Martyna Bez przynależności 24
24 Krupińska Agnieszka Bez przynależności 23
24 Miska Matylda KJ Zbrosławice 23
24 Suwała Amelia PLKJ Plessówka 23
27 Kempa Oliwia LZJ Drama Zbrosławice 22
27 Kozioł Grażyna SKJ Preria Wilkowice 22
27 Mura Emilia TS Kuźnia 22
30 Gocyk Hanna SKJ Profit Orzesze 21,5
31 Bertoldi Maja Bez przynależności 20,5
31 Kremer Julia Bez przynależności 20,5
33 Kozik Karolina KJ Zbrosławice 20
33 Kozioł Piotr SKJ Preria Wilkowice 20
35 Łukasik Ewa Bez przynależności 18
36 Bijan Alicja SKJ Preria Wilkowice 17
36 Grzyśka Marta SKJ Profit Orzesze 17
36 Pośpiech Elżbieta SKJ Profit Orzesze 17
36 Sztangret Zuzanna LKJ przy SK Ochaby 17
40 Belvedere Dominika SKJ Preria Wilkowice 16
40 Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice 16
42 Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec 15,5
42 Pękała Magdalena SKJ Profit Orzesze 15,5
44 Fajfur Maja Bez przynależności 15
44 Jarzębowska julia KJK Solka 15
44 Kula Amelia KJ Vena Rogoźnik 15
44 Łagiewska Marta Bez przynależności 15
44 Sowa Paulina Bez przynależności 15
49 Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso 14,5
49 Oswald Małgorzata LKJ Solec Bieruń 14,5
51 Pluta Maja Bez przynależności 14
52 Musiolik Roksana PLKJ Plessówka 13
52 Nowak Emilia SKJ Profit Orzesze 13
52 Wiśniewska Milena LKJ przy SK Ochaby 13
55 Moore Colleen LKJ przy SK Ochaby 12,5
56 Hess Julia SKJ Omega 12
56 Kwiatkowska Oliwia ASK Świerklaniec 12
56 Rusin Julia SKJ Profit Orzesze 12
59 Dreger Maja KJK Solka 11,5
59 Jóźwiak Alicja Bez przynależności 11,5
61 Kanior- Schott Maria PLKJ Plessówka 11
61 Klak Zuzanna ASK Świerklaniec 11
61 Lesisz Magdalena Bez przynależności 11
61 Szczypka Matylda LKJ przy SK Ochaby 11
61 Twardoch Magdalena ASK Świerklaniec 11
66 Cieślińska Katarzyna SKJ Omega 10
66 Kachel Weronika KJK Romico 10
66 Kunicka Dominika SKJ Omega 10
66 Michalik Martyna JKS Saltando Sp. z o.o. 10
66 Przybyła Julia Bez przynależności 10
66 Puch Emilia KJ Zbrosławice 10
66 Pudło Julia PLKJ Plessówka 10
66 Śliwka Wiktoria Bez przynależności 10
66 Tura Jacek LKJ Solec Bieruń 10
66 Żukowska Maria Bez przynależności 10
76 Bierska Nadia LKJ przy SK Ochaby 9,5
77 Barczyk Martyna Bez przynależności 9
77 Bielak Amelia Bez przynależności 9
77 Kaźmierczak Martyna lJKS Eldorado Świerklany 9
77 Nowicz Jagoda KJ Zbrosławice 9