Ranking zawodników ŚZJ w skokach za 2022r

Lp. Imiê i Nazwisko Klub Rok ur. Punkty
1. S³odczyk Dominik Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 1995 369
2. Korzeczek Wojciech Klub JeŸdziecki Global 2004 192
3. Ka³u¿a Magdalena Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice 2006 170
4. Huras Hanna Klub JeŸdziecki "Laredo" 2009 144
5. Œl¹zak Karolina Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 2004 124
6. Kosmol Oliwia Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2003 122
6. Wielgórska - Zdebel Paulina Klub JeŸdziecki Vena RogoŸnik 1990 122
8. Matla £ukasz Klub JeŸdziecki Global 1985 99
9. Koliñska Amanda Klub JeŸdziecki Vena RogoŸnik 2006 94
10. Ksi¹dz Patrycja Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2000 93
11. Brzyska Nadia Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 2009 90
12. Obrocka Martyna Klub Jazdy Konnej Solka 2009 81
13. Gajewska Ida JeŸdziecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzêbie Zdrój 2000 79
14. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico 2005 77
15. Kramarz Julia Klub JeŸdziecki Zbros³awice 2003 75
16. Pra¿uch Maria Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2008 73
17. Dusza Marcelina Klub Jazdy Konnej Solka 2009 72
18. Szczypa Martyna Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 1998 70
19. Tarczyñska Jolanta Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 1985 66
20. Radwañska Julia BPK 1998 65
21. Popió³ Ma³gorzata Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 2009 63
22. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2010 62
22. Krywult Barbara Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2003 62
24. Telepko Julia Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 2005 61,5
25. Respondek Monika Klub JeŸdziecki Zbros³awice 2000 60
26. Cymbry³owicz Magdalena Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 1975 59
26. Skotnicka Vanessa Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 2007 59
28. Wiœniewska Emilia BPK 2003 55
29. Kluska Natalia Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2005 54
30. Marynowicz Agnieszka Vanto Jumping Team 1990 52
31. Barczyk Martyna BPK 1995 51,5
32. Stanek Aleksandra Klub JeŸdziecki Global 1991 50
33. Kubik Natalia Klub JeŸdziecki Trachy Soœnicowice 2002 48
33. Maksymiuk Sara Klub JeŸdziecki Trachy Soœnicowice 2008 48
35. Kobylec Karolina JeŸdziecki Klub Sportowy Desant 1998 47
35. Pyp³acz Adrianna BPK 2008 47
37. Koza £ukasz Klub JeŸdziecki Trachy Soœnicowice 1988 46
38. Dubiel Kamil Klub JeŸdziecki Global 1994 45
38. Nielsen Emma BPK 2006 45
40. Handzlik Maciej Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2005 43
40. Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 1987 43
42. Bule Paulina Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2005 42
42. Michalska Anna Klub JeŸdziecki Trachy Soœnicowice 2007 42
42. Waleryszek Vanessa Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 2004 42
45. Ciurzyñska Agnieszka JeŸdziecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzêbie Zdrój 1992 41
45. Wojda Magdalena JeŸdziecki Klub Sportowy Czanki 2006 41
47. Kuszka Jagoda Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2001 39
47. Langer Kaja Klub Jazdy Konnej Romico 2005 39
49. JóŸwiak Alicja Klub Jazdy Konnej Romico 2006 38
49. Rostek Martyna JeŸdziecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzêbie Zdrój 2005 38
49. Surówka Alicja Klub JeŸdziecki Trachy Soœnicowice 2008 38
52. Szojda Emilia Ludowy Klub JeŸdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach 2003 36
53. Koœnik Aleksandra Ludowy Klub JeŸdziecki Deresz Siemianowice Œl¹skie 1984 35
53. Poliwoda Dominika Ludowy Klub JeŸdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach 2002 35
55. Hubner Agata Klub JeŸdziecki "Laredo" 2005 34
56. Szynkolewska Agnieszka Klub JeŸdziecki Trachy Soœnicowice 1989 33
56. Walczuch Roksana Sportowy Klub JeŸdziecki Omega 1999 33
58. Hejna Paulina Klub Jazdy Konnej Romico 2010 31
59. Pazera Hanna Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 2009 30
60. Dzierbanowicz Malwina Ludowy Klub JeŸdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach 2008 29
60. Kucias Angelika Klub JeŸdziecki Global 1996 29
60. Kumorek Tomasz Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 1975 29
63. Starak Ma³gorzata Klub JeŸdziecki Trachy Soœnicowice 2006 28,5
64. Chojowska Iga BPK 2010 27
64. Puczyñska Zuzanna Klub JeŸdziecki "Laredo" 2004 27
66. KaŸmierczak Adam Ludowy Klub JeŸdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach 1990 26
66. Kremer Julia Ludowy Klub JeŸdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach 2007 26
66. Marchewka Izabela JeŸdziecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzêbie Zdrój 1995 26
69. Gierek Klara Vanto Jumping Team 2005 25
69. Kamiñska-Kumorek Magda Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 1988 25
69. Leda Karolina Klub JeŸdziecki Global 2004 25
69. Sowa Paulina BPK 2002 25
73. Joñca Maria Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 2006 24
74. Haberstroh Wiktoria Klub JeŸdziecki Zbros³awice 2005 23
74. Jarco Sandra Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 2007 23
74. Rydz Oliwia Klub JeŸdziecki "Laredo" 2006 23
77. Twardoch Magdalena ASK Œwierklaniec 2005 22
78. Kapa³a Justyna Pszczyñski Ludowy Klub JeŸdziecki Plessówka 1997 20,5
79. Ciaciura Agata Ludowy Zespó³ JeŸdziecki Drama Zbros³awice 1997 20
79. Pra¿uch Anna Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2006 20
79. Wróbel Milena Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 2008 20
82. Mia³szygrosz Amelia Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2006 19
82. Szotek Dominika JeŸdziecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzêbie Zdrój 2000 19
84. Materlik Monika Sportowy Klub JeŸdziecki OMEGA 1999 18,5
85. Bijan Alicja Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2006 18
85. Mazalik Zuzanna BPK 2009 18
87. Bromboszcz Maja Klub JeŸdziecki Trachy Soœnicowice 2004 17
87. Po³ap Barbara Vanto Jumping Team 2000 17
87. Sodel Maciej Klub JeŸdziecki Trachy Soœnicowice 2007 17
87. Widzyk Krzysztof JeŸdziecki Klub Sportowy Kasztanka 1983 17
87. Wiesner Wac³aw Ludowy Klub JeŸdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach 1965 17
92. Dratwiñska Emilia Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2002 16
92. Drewniany Kinga JeŸdziecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzêbie Zdrój 2007 16
92. Potysz Magdalena JeŸdziecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzêbie Zdrój 1996 16
92. Puto Zuzanna Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2005 16
92. Wirek Aleksandra Klub JeŸdziecki Vena RogoŸnik 1996 16
97. ¯uradzka Maja Stowarzyszenie Klub JeŸdziecki Preria Wilkowice 2010 15
98. Pêciak Anna Ludowy Klub JeŸdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach 1996 14
98. Pieñkos Patrycja JeŸdziecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzêbie Zdrój 1999 14
98. Sas Eliza Klub JeŸdziecki Global 2004 14