Szkolenie dla kandydatów WKE

Rada Szkolenia Jeździeckiego zaprasza kandydatów na członków Wojewódzkich Komisji Egzaminacyjnych do udziału w szkoleniu dla egzaminatorów.

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby po raz pierwszy ubiegające się o uzyskanie uprawnień egzaminatora WKE oraz osoby, które nie uczestniczyły w szkoleniach dla członków WKE zorganizowanych w 2019r.

Szkolenie organizowane jest w terminie 30.03.2020r na terenie Folwarku Konnego Wiktorowo, Wiktorowo 8, 05 - 192 Nasielsk.

Osoby prowadzące: Jan Ratajczak, Anna Piasecka

 

Warunki uczestnictwa:

- uprawnienia co najmniej Instruktora Sportu,

- aktualna licencję szkoleniową PZJ,

- skierowanie od Regionalnego/Wojewódzkiego Koordynatora Szkolenia Jeździeckiego lub Przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Egzaminacyjnej (na terenie śląska p. Paweł Przybyła).

 

Rozpoczęcie szkolenia: godzina 11.00

Koszt uczestnictwa: 125zł (koszt obejmuje przerwy kawowe i drobny poczęstunek)

Minimalna ilość uczestników: 10 osób

 

Szkolenie obejmuje część teoretyczna oraz zajęcia praktyczne na hali z uczestnikami egzaminu na odznaki i zakończone zostanie egzaminem pisemnym z wiedzy z zakresu regulaminu odznak oraz pytań egzaminacyjnych na odznaki. Pozytywne zaliczenie testu będzie nadawało 2-letnie uprawnienia egzaminatora WKE.

 

Istnieje możliwość wykupienia obiadu (dodatkowy koszt 25zł od osoby) oraz noclegu na terenie ośrodka (do indywidualnego ustalenia z właścicielem ośrodka).

 

Zgłoszenie uczestnictwa wraz z potwierdzeniem przelewu i informacją o korzystaniu z wyżywienia prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23.03.2020r.

Osoba do kontaktu: Jan Ratajczak ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )