- Juniorzy Młodsi

Kategorie:

Autor: Beata Krawczyk

Ranking Juniorów młodszych aktualny na dzień 31.12.2021r.

Lp. Imię i Nazwisko Przynależność klubowa Rok ur. Punkty
1 Kałuża Magdalena Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice 2006 198
2 Piszczek Marta Klub Jazdy Konnej Elizar 2008 124
3 Wojda Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Czanki 2006 121
4 Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki "Laredo" 2008 114
5 Drewniany Kinga BPK 2007 113
6 Nielsen Emma BPK 2006 79
7 Huras Hanna Klub Jeździecki "Laredo" 2009 62
8 Kolińska Amanda Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2006 57
9 Prażuch Anna Klub Jeździecki Zbrosławice 2006 55
10 Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2009 54
11 Surówka Alicja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2008 53
12 Rydz Oliwia Klub Jeździecki "Laredo" 2006 50
13 Prażuch Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2008 41
14 Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2006 37
15 Jóźwiak Alicja Klub Jazdy Konnej Romico 2006 32
15 Kawa Marta Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 2007 32
15 Kopczyńska Oliwia Klub Jeździecki Global 2006 32
15 Krechowicz Adam Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 2006 32
19 Popiół Małgorzata Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2009 31
20 Pandel Anna Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 2008 29
21 Kliś Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 2009 23,5
22 Tokarska Weronika Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2006 19
23 Kurasz Dominika Klub Jeździecki Global 2007 18
23 Michalska Anna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2007 18
25 Sztaba Julia Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 2006 16
26 Bijan Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2006 15
26 Jagusiak Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2008 15
26 Jarco Sandra Klub Jazdy Konnej Romico 2007 15
29 Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2008 13,5
30 Pluta Maja Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne 2006 12
31 Gruca Lena Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 2007 11
31 Kremer Julia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 2007 11
33 Jońca Maria Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice 2006 10
33 Kozłowska Nikola Klub Jeździecki Zbrosławice 2007 10
35 Białas Pola Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2006 9
35 Lentowicz Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 2007 9
37 Musiolik Roksana Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka 2006 8
37 Sadowska Wiktoria BPK 2006 8
39 Dębiak Dominika Klub Jeździecki Global 2006 6
39 Manowska Michalina Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe 2007 6
39 Pawlas Magdalena Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany 2006 6
39 Pawlik Dominika Klub Jazdy Konnej Romico 2007 6
43 Leniarska Pola Jeździecki Klub Sportowy Czanki 2007 5
44 Bartusek Helena Vanto Jumping Team 2008 4
44 Bromboszcz Julia Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2007 4
44 Mazur Emilia BPK 2007 4
44 Nabagło Zuzanna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 2006 4
44 Ponicka Maja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2006 4
49 Jarzębowska Julia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 2007 3
49 Maciąg Emilia Klub Jazdy Konnej Solka 2006 3
49 Siudyka Wiktoria BPK 2006 3
49 Sodel Maciej Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2007 3
49 Sokalska Nina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 2007 3
49 Zarzycka Emilia Vanto Jumping Team 2006 3
55 Michalik Angelika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 2006 2
55 Samborska Nikola Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 2009 2
55 Skorek Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit 2006 2
55 Zdebik Oliwia Klub Jeździecki Zbrosławice 2008 2
59 Ćwiok Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2009 1
59 Deska Maja Klub Jeździecki J&D Apollo 2006 1
59 Kolasa Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2008 1
59 Kot Martyna Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany 2006 1
59 Kula Amelia Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 2006 1
59 Morgała Konrad Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2009 1
59 Serafin Julia Jeździecki Klub Sportowy Desant 2006 1
59 Sochacka Nadia Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe 2007 1
59 Starak Małgorzata Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2006 1
59 Strzałka Gabriela Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 2008 1
59 Waś Simona BPK 2007 1
59 Wilk Beata Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe 2006 1
59 Zielińska Janina Vanto Jumping Team 2008 1
59 Puto Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2005 1
59 Sołtys Karolina Klub Jeździecki Zbrosławice 2004 1