Szkoleniowcy ŚZJ

Aktualizacja: 12.02.2018r.

Imię i Nazwisko Uprawnienia Nr licencji Telefon e-mail Licencja/Rejestracja
Bednarczyk Anna Instruktor szkolenia podstawowego I023914 534-190-113 anna.bednarczyk@onet.pl    T - 2019-12-31
Belicka Małgorzata Trener klasy II T000349 503 874 749 blackgoga@op.pl    T - 2018-12-31
Bojarczuk Jagoda Instruktor szkolenia podstawowego I028638 697 357 330 jagoda.bojarczuk@gmail.com    T - 2018-12-31
Brysz Karolina Instruktor szkolenia podstawowego I023194 691 581 872 b.karolina2@onet.eu    T - 2019-12-31
Brudalska Majka Instruktor szkolenia podstawowego I007701 692 751 419 majkaburdalska@wp.pl    T - 2019-12-31
Chrzanowski Bogdan Instruktor dysc. sportu N000075 507 040 927 chrzanowskibogdan@op.pl    T - 2020-12-31
Duda Karina Instruktor dysc. sportu N006468 601 187 432 naszabajka@vp.pl    T - 2018-12-31
Falewicz Małgorzata Instruktor Szkolenia Podstawowego I012829 602 576 236 malfal@onet.pl    T - 2018-12-31
Gaj Sonia Instruktor szkolenia podstawowego I007490 795 141 399 soniagaj@gmail.com    T - 2019-12-31
Gajda Sonia Instruktor szkolenia podstawowego I012535 664 863 908 sonja1105@wp.pl    T - 2019-12-31
Gut Magdalena Instruktor dysc. sportu N002153 606 607 623 magucia@wp.pl    T - 2020-12-31
Ilkiewicz Beata Instruktor dysc. sportu N007501 608 390 952 na-gorce@wp.pl    T - 2018-12-31
Jońca Andrzej Instruktor szkolenia podstawowego I017048 601 415 902 gajon@wp.pl    T - 2019-12-31
Jońca Marcin Instruktor dysc. sportu N000104 607 797 268 marjon@wp.pl    T - 2018-12-31
Jurczyk Zuzanna Instruktor szkolenia podstawowego T - I011393 784 060 379 jurczyk.zuzana@gmail.com    2019-12-31
Kamola Katarzyna Instruktor dysc. sportu N002280 511 266 537 kajakamola@wp.pl    T - 2019-12-31
Kania Aleksandra Instruktor dysc. sportu N011234 798 795 234 olcia.kania@hmail.com    T - 2018-12-31
Kasztelnik Julita Trener klasy II T000254 601 896 527 juli.ka@onet.eu    T - 2020-12-31
Kłos Marcin Instruktor szkolenia podstawowego I024427 511 060 162 mk85@vp.pl    T - 2019-12-31
Kołdon Anna Instruktor Szkolenia Podstawowego I000195     T - 2018-12-31
Kołodziej Monika Instruktor Szkolenia Podstawowego I000195     T - 2018-12-31
Koza Paulia Instruktor dysc. sportu N001974 698 658 858 paulinakoza@op.pl    T - 2020-12-31
Kuropejska-Górniak Małgorzata Instruktor szkolenia podstawowego I020321 791 840 710 palomino@wp.pl    T - 2019-12-31
Kusiak Marta Instruktor szkolenia podstawowego I032531     T-2020-12-31
Kusiak Monika Instruktor szkolenia podstawowego I032532     T-2020-12-31
Kusz Aneta Instruktor szkolenia podstawowego I023796 888 149 288 aneta.kusz@gmail.com    T - 2019-12-31
Larkowski Wiktor Instruktor dysc. sportu N000053 889 414 041 wlarkowski@wp.pl    T - 2020-12-31
Lesica Agnieszka Instruktor dysc. sportu N007594 600 227 654 agnieszka.razowska@gmail.com    T-2018-12-31
Majeranowska Aleksandra Instruktor szkolenia podstawowego I024507 796 140 030 majeranowskaa@gmail.com    T - 2020-12-31
Mazurkiewicz Leszek Instruktor dysc. sportu T000434   lechumazur@poczta.fm    T - 2018-12-31
Nagórka Katarzyna Instruktor szkolenia podstawowego I027820 508 193 373 katarzyna.nagorka@vip.onet.pl    T - 2019-12-31
Nagrodzka Katarzyna Instruktor Szkolenia Podstawowego I014314 535 871 807 kasia@stajnia.eu    T - 2018-12-31
Nowak Joanna Instruktor szkolenia podstawowego I025100 516 298 022 asiorek1600@o2.pl    T - 2020-21-31
Patucha Nicola Instruktor szkolenia podstawowego I023198 513 443 613 nicolapatucha@gmail.com    T - 2018-12-31
Pilarska Anna Instruktor szkolenia podstawowego I022416 607 207 493 gitarzystka2@op.pl    T - 2018-12-31
Pisarska Mariola Instruktor dysc. sportu N000852   scrabiczek@wp.pl    T - 2020-12-31
Przeradzka Klaudia Instruktor szkolenia podstawowego I009960 506 545 610 klaudia.przeradzka@gmail.com    T - 2020-12-31
Przybyła Paweł Trener klasy II T000064 601 476 765 pawelplagiat@htomail.com    T - 2020-12-31
Rajtar-Wojciechowska Klaudia Instruktor dysc. sportu N000539 781 729 449 klaudiarajtar@wp.pl    T - 2018-12-31
Serówka - Janasik Izabela Instruktor Szkolenia Podstawowego I000138 607 933 751 lukasyna@o2.pl    T - 2018-12-31
Sornek Dorota Instruktor szkolenia podstawowego I028265 603 995 204 cpriola@capriola.pl    T - 2019-12-31
Stebel Anna Instruktor Szkolenia Podstawowego I000169 32 332 50 39   T - 2018-12-31
Suchan Katarzyna Instruktor dysc. sportu N002567 600 730 690 kk.s@poczta.fm    T - 2019-12-31
Suchan Krzysztof Instruktor dysc. sportu N011063 691 540 973 kk.s@poczta.fm    T - 2019-12-31
Świącik Karolina Instruktor szkolenia podstawowego I026124     T - 2018-12-31
Trompeta Monika Instruktor szkolenia podstawowego I020938 662 574 680 mtrom92@gmail.com    T - 2020-12-31
Wojciechowska Zofia Instruktor szkolenia podstawowego I032904     T - 2018-12-31
Wojciechowski Maciej Trener klasy II T000829 883 899 298 maciejwojciechowski@interia.eu    T - 2018-12-31
Wygas Katarzyna Instruktor szkolenia podstawowego I000146 605 301 828 k.wygas@vp.pl    T - 2020-12-31
Żelazowska Magdalena Instruktor sportu N003006 504 014 059 magdalenadybala@wp.pl    T - 2020-12-31
Zielińska Aleksandra Instruktor dysc. sportu N007509     T - 2020-12-31