Ranking zawodników ŚZJ w skokach za 2019r

pdf-icon Regulamin przyznawania punktów rankingowych ŚZJ dla konkurencji skoki przez przeszkody

pdf-iconRegulamin przyznawania punktów rankingowych ŚZJ dla konkurencji skoki przez przeszkody w kat. kucy
 

 Ranking ogólny zawodników ŚZJ: pdf-iconza 2013r. pdf-icon za 2014r. pdf-icon za 2015r. pdf-icon za 2016r. pdf-icon za 2017r. pdf-icon za 2018r. pdf-iconza 2019r.

 

Kategorie:

Autor: Katarzyna Wygas

 
Ranking aktualny na dzień 31.12.2019r. 

Lp. Imiê i Nazwisko Klub Rok ur. Punkty
1 Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice 1995 712
2 Kosmol Oliwia SKJ Preria Wilkowice 2003 316
2 Kośnik Aleksandra LKJ Deresz Siemianowice Śl. 1984 316
4 Bule Oliwer SKJ Preria Wilkowice 2003 290
5 Szojda Emilia SKJ Profit Orzesze 2003 242
6 Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 1991 223
7 Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice 2004 210
8 Jaglarz Julia Vanto Jumping Team 1999 160
9 Gruca Lena Bez przynależności 2007 153
9 Ksiądz Patrycja Bez przynależności 2000 153
11 Kot Natalia Bez przynależności 2002 151
12 Kucias Angelika SKJ Preria Wilkowice 1996 148
13 Bule Paulina SKJ Preria Wilkowice 2005 145
14 Janota Dawid LKJ Ochaby 2002 142
15 Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice 2003 139
16 Dratwińska Emilia JLKJ w Udorzu 2002 135
17 Majer Beata KJ Global Świętoszowice 1988 132
18 Kluska Natalia Bez przynależności 2005 130
19 Handzlik Maciej Bez przynależności 2005 123
20 Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice 2006 122
20 Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks 1996 122
22 Karpisz Michaela KJ Trachy Sośnicowice 1978 117
23 Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice 2004 101
24 Krywult Barbara LKJ Solec Bieruń 2003 100
24 Tomanek Olga SKJ Preria Wilkowice 2000 100
26 Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 1986 97
27 Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice 2001 96
28 Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec 1995 96
29 Langer Kaja KJK Romico Żywiec 2005 93
30 Pietryszyn Aleksandra SKJ Profit Orzesze 2002 92
31 Kramarz Julia KJ Zbrosławice 2003 91
32 Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec 1983 89
33 Kulawik Anna ASK Świerklaniec 2005 88
34 Raczkowska Dominika SKJ Preria Wilkowice 1989 86
34 Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice 1985 86
34 Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 1990 86
37 Sobczyk Weronika LKJ Deresz Siemianowice Śl. 2003 84
38 Wiśniewska Emilia Bez przynależności 2003 80
39 Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa G. 1981 78
40 Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice 2004 71
41 Klekot Jakub SKJ Preria Wilkowice 2003 69
42 Pervez Mariam SKJ Mustang Jaworzno 2002 65
43 Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 1988 64
44 Falewicz Magdalena JKS Czanki Dąbie Ch. 1992 63
45 Szczypa Martyna LZJ Drama Zbrosławice 1998 61
46 Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice 1995 59
47 Michalik Angelika SKJ Profit Orzesze 2006 58
47 Lenik Dorota JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 1979 58
49 Fiołek Klaudia Bez przynależności 2003 57
49 Karpińska Wioletta LKJ Ochaby 1979 57
51 Wojda Magdalena JKS Czanki Dąbie Ch. 2006 54
52 Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice 1975 51
53 Łukasik Ewa Bez przynależności 2003 50
53 Bomba Bartosz KJ Trachy Sośnicowice 1999 50
55 Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów 2004 49
55 Frankowska Emilia LKJ Solec Bieruń 2001 49
55 Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice 2002 49
55 Baca Anna KJ Trachy Sośnicowice 1988 49
59 Bula Katarzyna KJ Lando 1987 47
60 Gajdzik Roksana JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2001 46
61 Janota Natalia LKJ Ochaby 2000 44
61 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 1994 44
63 Bernaś Zuzanna LKJ Solec Bieruń 2002 43
63 Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Ch. 2001 43
65 Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik 2002 41
66 Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice 2002 39
66 Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa G. 1999 39
66 Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 1991 39
69 Barczyk Otylia SKJ Profit Orzesze 2005 37
69 Gierek Klara Vanto Jumping Team 2005 37
69 Duda Monika LKJ Ochaby 1994 37
72 Drewniany Kinga Bez przynależności 2007 35
73 Ciurzyńska Agnieszka PLKJ Plessówka Pszczyna 1992 34
73 Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 1990 34
73 Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 1997 34
76 Rostek Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2005 33
76 Walaszek Agrypina LKJ Ochaby 1989 33
76 Zimny Ewa KJK Elizar Jejkowice 1983 33
79 Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice 2006 32
80 Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice 2004 31
80 Korzeczek Wojciech Bez przynależności 2004 31
82 Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany 1999 30
82 Chlipała Barbara KJK Romico Żywiec 1992 30
82 Piech Monika PLKJ Plessówka Pszczyna 1988 30
85 Kaczyna Maria KJ Trachy Sośnicowice 1994 29
86 Mike Patryk KJ Global Świętoszowice 1992 28
87 Pietraszko Kaja KJK Romico Żywiec 2005 27
87 Kunicka Dominika SKJ Omega Ruda Śl. 2003 27
87 Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa G. 2000 27
87 Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 1997 27
91 Arendt Agata LKJ Ochaby 1998 26
91 Respondek Monika KJ Zbrosławice 2000 26
93 Borowczak Agata KJ Zbrosławice 2005 25
93 Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice 2000 25
93 Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów 1960 25
96 Kułaga Aleksandra SKJ Profit Orzesze 2005 24
97 Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team 2004 23
97 Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2004 23
97 Kwiecińska Marta KJ Zbrosławice 2001 23
97 Kozioł Piotr SKJ Preria Wilkowice 1979 23
97 Pawlas Radosław LJKS Eldorado Świerklany 1987 23
102 Badora Julia SKJ Preria Wilkowice 2003 22
102 Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice 2002 22
102 Musiał Paulina JKS Desant Mikołów 2002 22
102 Pszowski Kamil KJK Elizar Jejkowice 2001 22
102 Kosmol Alicja SKJ Preria Wilkowice 2009 22
107 Bomba Katarzyna KJ Zbrosławice 1970 21
107 Janasik Dobrosława KJ Trachy Sośnicowice 1996 21
109 Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby 2006 20
109 Stolarska Oliwia Katowicki KJ 2005 20
109 Marekwia Malwina Bez przynależności 2003 20
109 Ciołczyk Piotr SKJ Mustang Jaworzno 1998 20
113 Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Ch. 2002 18
113 Ślązak Julia LZJ Drama Zbrosławice 1999 18
115 Klabisz Weronika LKS Don Camillo 1999 17
115 Nowak Anna JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 1991 17
117 Bugla Zofia Bez przynależności 2004 16
117 Strzelczyk Natalia SKJ Preria Wilkowice 2004 16
117 Hernik Anna LKJ Ochaby 2003 16
117 Poliwoda Dominika LKJ Ochaby 2002 16
117 Kuśnierz Katarzyna Bez przynależności 1973 16
117 Meller Magdalena LKJ Ochaby 1979 16
117 Puliński Kamil SKF KJ Lider Radzionków 1983 16
117 Urban Bartłomiej LKJ Deresz Siemianowice Śl. 1978 16
125 Gocyk Hanna SKJ Profit Orzesze 2005 15
125 Koza Paulina Vanto Jumping Team 2004 15
125 Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice 2001 15
125 Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice 2000 15
125 Bober Katarzyna Bez przynależności 1987 15
125 Jędruch Jakub KJ Zbrosławice 1992 15
125 Szczot Sara KJ Trachy Sośnicowice 1992 15
132 Słoniec Natalia SKJ Preria Wilkowice 2002 14
132 Kobylec Karolina Bez przynależności 1998 14
132 Badura Anna KJ Lando 1989 14
132 Strzałkowska-Jarocka Iwona KJ Trachy Sośnicowice 1978 14
132 Trudzińska Agata AZS KŚ PŚ OJ Lukasyna 1970 14
137 Zejer Zuzanna Bez przynależności 2005 13
137 Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice 2003 13
139 Galocz Masza KJK Romico Żywiec 2005 12
139 Mazur Emilia Bez przynależności 2007 12
139 Oleszczuk Julia Bez przynależności 2002 12
139 Kułaga Karolina SKJ Profit Orzesze 2000 12
139 Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 1974 12
139 Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice 1981 12
145 Hordyczko Inez Bez przynależności 2005 11
145 Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice 2007 11
145 Krywult Barbara LKJ Solec Bieruń 2003 11
145 Materlik Monika Katowicki KJ 1999 11
145 Cymbryłowicz Magdalena Bez przynależności 1975 11
145 Klaassen Izabela KJ Trachy Sośnicowice 1987 11
145 Olszowski Marcin JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 1977 11
145 Wypchlak Grzegorz LKJ Don Camillo 1975 11
153 Nepora Oliwia SKJ Preria Wilkowice 2002 10
153 Papkala Sylwia Bez przynależności 2003 10
153 Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2003 10
153 Bujna Elżbieta KJ Zbrosławice 1985 10
157 Prażuch Anna KJ Zbrosławice 2006 9
157 Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik 2006 9
157 Babicka Kamelia TS Kuźnia Rybnik 2000 9
157 Gajewska Ida KJ Zbrosławice 2000 9
157 Potrzebka Dorota Bez przynależności 1986 9
162 Burzyński Tomasz AZS KŚ PŚ OJ Lukasyna 2004 8
162 Gałas Amelia KJ Impuls Dąbrowa G. 2005 8
162 Kruczek Anna KJK Romico Żywiec 2005 8
162 Wiśniewska Milena LKJ Ochaby 2005 8
162 Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice 2001 8
162 Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice 2003 8
162 Cieślińska Katarzyna SKJ Omega Ruda Śl. 1999 8
162 Walczuch Roksana SKJ Omega Ruda Śl. 1999 8
162 Bażan Klaudia PLKJ Plessówka Pszczyna 1997 8
162 Machnik Roman JLKJ w Udorzu 1968 8
162 Wiesner Wacław LKJ Ochaby 1965 8
173 Grela Marta KJ Zbrosławice 2003 7
173 Kamińska Patrycja JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2001 7
173 Koj Klaudia Bez przynależności 2001 7
173 Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2001 7
173 Szulakowski Mikołaj SKJ Profit Orzesze 1999 7
173 Bula Szymon KJ Lando 1979 7
173 Stanek Aleksandra KJ Zbrosławice 1991 7
173 Wiórek Maria Silesia Dressage Club 1996 7
181 Badura Matylda SKJ Profit Orzesze 2006 6
181 Chmiel Agata KJ Zbrosławice 2005 6
181 Gaweł Julia SKJ Preria Wilkowice 2000 6
181 Martinez Vanessa KJ Zbrosławice 1999 6
181 Lazar Anna SKJ Profit Orzesze 1993 6
181 Pala Karolina Bez przynależności 1994 6
187 Fajfur Maja Bez przynależności 2001 5
187 Piela Katarzyna JKS Czanki Dąbie Ch. 2000 5
187 Domin Iwona JKS Czanki Dąbie Ch. 1982 5
187 Jurczyk Diana PLKJ Plessówka Pszczyna 1995 5
187 Słowikowska Maja JKS Czanki Dąbie Ch. 1997 5
192 Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Ch. 2004 4
192 Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec 2003 4
192 Kubik Barbara KJ Trachy Sośnicowice 2002 4
192 Leda Karolina SKJ Mustang Jaworzno 2004 4
192 Poliwoda Weronika LKJ Ochaby 2002 4
192 Szydłowska Julia KJK Romico Żywiec 2002 4
192 Trzcińska Franciszka KJ Trachy Sośnicowice 2004 4
192 Waleryszek Vanessa LZJ Drama Zbrosławice 2004 4
192 Kusiak Monika Bez przynależności 1994 4
192 Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 1980 4
192 Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów 1990 4
192 Ruczka Mirella KJ Zbrosławice 1980 4
192 Wacławek Justyna Bez przynależności 1993 4
192 Wolny Marcelina LKJ Deresz Siemianowice Śl. 1997 4
206 Sas Eliza SKJ Mustang Jaworzno 2004 3
206 Witoszek Martyna LKJ Ochaby 2005 3
206 Sowa Paulina Bez przynależności 2002 3
206 Suwała Amelia PLKJ Plessówka Pszczyna 2003 3
206 Tuleja Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2002 3
206 Grycz Jarosław KJK Elizar Jejkowice 1991 3
206 Nosal Natalia JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 1989 3
213 Babczyńska Aleksandra SKJ Mustang Jaworzno 2005 2
213 Burzyńska Ewa AZS KŚ PŚ OJ Lukasyna 2006 2
213 Kotarska Daria JKS Cwał Truskolasy 2004 2
213 Osior Martyna SKJ Profit Orzesze 2005 2
213 Panek Aleksandra KJ Vena Rogoźnik 2004 2
213 Łakota Martyna Bez przynależności 2001 2
213 Blevedere Dominika SKJ Preria Wilkowice 2001 2
213 Czarnota Izabela Bez przynależności 2002 2
213 Kolaniak Emilia JKS Saltando sp. z o.o. 2001 2
213 Nowak Emilia SKJ Profit Orzesze 2003 2
213 Rozpondek Julia Bez przynależności 2001 2
213 Sikorska Kinga KJ Zbrosławice 2001 2
213 Szczypka Matylda LKJ Ochaby 2002 2
213 Zoń Małgorzata JKS Czanki Dąbie Ch. 2002 2
213 Piwoń Sylwia SKJ Omega Ruda Śl. 2000 2
213 Połap Barbara Vanto Jumping Team 2000 2
213 Radwańska Julia Bez przynależności 1998 2
213 Baron Sabina LKJ Solec Bieruń 1989 2
213 Czubała Kaja Bez przynależności 1995 2
213 Krupińska Agnieszka Bez przynależności 1992 2
213 Machnik Monika LKJ Solec Bieruń 1995 2
213 Ornat Albert KJK Romico Żywiec 1997 2
213 Spendel Piotr SKJ Profit Orzesze 1982 2
236 Czachór Dominika JLKJ w Udorzu 2004 1
236 Lentowicz Oliwia JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2007 1
236 Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice 2003 1
236 Dziędziel Julia JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2001 1
236 Feliks Daria LZJ Drama Zbrosławice 2005 1
236 Fiedorowicz Kaja JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 2003 1
236 Gonera Paulina Bez przynależności 2001 1
236 Kempa Oliwia LZJ Drama Zbrosławice 2004 1
236 Klak Zuzanna ASK Świerklaniec 2003 1
236 Kozołup Hanna Bez przynależności 2003 1
236 Kulpa Patrycja KJK Solka Międzyrzecze 2002 1
236 Kuśka Sandra Bez przynależności 2003 1
236 Pinkawa Wiktoria SKJ Omega Ruda Śl. 2003 1
236 Sobolewska Natalia Bez przynależności 2003 1
236 Sztangret Zuzanna LKJ Ochaby 2002 1
236 Szyja Emilia Bez przynależności 2001 1
236 Pieńkos Patrycja JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 1999 1
236 Śliwka Wiktoria Bez przynależności 1999 1
236 Zielińska Janina SKJ Preria Wilkowice 2008 1
236 Brysz Karolina SKJ Omega Ruda Śl. 1994 1
236 Bugla Monika PLKJ Plessówka Pszczyna 1998 1
236 Gaj Sonia LKJ Ochaby 1993 1
236 Jasnos Klaudia Bez przynależności 1994 1
236 Kachel Weronika KJK Romico Żywiec 1990 1
236 Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa G. 1997 1
236 Orlicka Paulina JKS Equi Verso Jastrzębie Zd. 1997 1
236 Potysz Magdalena PLKJ Plessówka Pszczyna 1996 1
236 Rutkowska Karolina LZJ Drama Zbrosławice 1992 1
236 Rzepka Monika Bez przynależności 1984 1
236 Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka Pszczyna 1992 1
236 Woźniak Aneta Bez przynależności 1990 1
#N/D Pasieka Nadia Bez przynależności 2006 0