- ♀

Kategorie:

Autor: Julita Kasztelnik - Jendrzej

Ranking Kobiet aktualny na dzień 31.12.2015r.

M-ce Imiê i Nazwisko Przynale¿noœæ klubowa Rok ur. Punkty
1 Joanna Maśnica LJKS Eldorado Świerklany 1990 262
2 Karolina Kułaga KJ Profit Orzesze 2000 196
3 Monika Piech bpk 1988 156
4 Wiktoria Wełna LKJ Tynka 2000 99
5 Agata Skrzypiec bpk 2001 83,5
6 Julia Cieślar bpk 1993 81
7 Stanisława Gawałek bpk 1977 68
8 Oliwia Michalak LKJ Solec Bieruń 2000 63
9-10 Maria Kaczyna KJ Trachy Gliwice 1994 60
9-10 Agata Ciaciura bpk 1997 60
11 Martyna Szczypa SKJ Jokar Mysłowice 1998 59
12-13 Majka Burdalska bpk 1992 57
12-13 Martyna Łakota bpk 2001 57
14-16 Ewa Binasik-Hapkiewicz KJ Zbrosławice 1984 52
14-16 Anna Pęciak bpk 1996 52
14-16 Julia Gawałek bpk 2001 52
17 Agata Szmalec KJ Profit Orzesze 1990 51
18-19 Magdalena Kościelna SKF KJK Gzel Rybnik 1997 47
18-19 Emilia Kuźma KJ "Mustang" Jaworzno 1999 47
20 Magdalena Meller PLKJ Plessówka 1979 43
21 Magdalena Pinocy JKS Desant Mikołów 1990 40
22 Jolanta Tarczyńska LZJ Drama Zbrosławice 1985 39
23 Joanna Stebel JKS Czanki Międzyrzecze 1998 38
24-25 Dominika Szenkelbach KSR Trial Chorzów 1994 34
24-25 Kamelia Babicka TS Kuźnia Rybnik 2000 34
26-27 Vanessa Martinez KKJ 1999 33
26-27 Dominika Szotek bpk 2000 33
28-31 Magdalena Gut KJ Zbrosławice 1984 32
28-31 Agnieszka Marynowicz LZJ Drama Zbrosławice 1990 32
28-31 Karolina Rutkowska LZJ Drama Zbrosławice 1992 32
28-31 Karolina Brysz SKJ Omega 1994 32
32 Natalia Wełna LKJ Tynka 2000 31
33 Wioletta Wołek-Reszka SKJ Jokar Mysłowice 1975 30
34-35 Nikol Makulik KJ Trachy Gliwice 1994 30
34-35 Agata Recha bpk 1998 30
36 Aleksandra Pietraszyn bpk 2002 25
37 Patrycja Konieczny KJ Trachy Gliwice 1997 24
38 Maja Słowikowska KJ Vena Rogoźnik 1997 24
39-40 Sandra Wójcik bpk 1999 23
39-40 Zuzanna Lesik SKJ Mustang Jaworzno 2001 23
41-43 Dorota Okopień KJ Profit Orzesze 1990 20
41-43 Florentyna Kwaśniak KJ Zbrosławice 1998 20
41-43 Karolina Ślązak bpk 2004 20
44-45 Anna Stachura bpk 1986 19
44-45 Aniela Szlufik bpk 2002 19
46-49 Alicja Piotrowska- Burda KJ Zbrosławice 1979 18
46-49 Agnieszka Wiórek bpk 1993 18
46-49 Weronika Pazera SKJ Omega 1996 18
46-49 Paulina Musiał JKS Desant Mikołów 2002 18
50-52 Małgorzata Mysłek SJ TS Kuźnia 1995 17
50-52 Wiktoria Sadowska LZJ Drama Zbrosławice 1997 17
50-52 Agata Arendt bpk 1998 17
53-54 Michaela Karpisz bpk 1987 15
53-54 Beata Czuber JKS Desant Mikołów 1989 15
55 Roksana Walczuch SKJ Omega 1999 13,5
56-57 Anna Zakałużna- Żerebecka bpk 1996 13
56-57 Anna Stęchły SKF KJK Gzel Rybnik 1999 13
58-59 Aleksandra Skiba bpk 1999 12
58-59 Nicole Witkiewicz SKJ Mustang Jaworzno 2000 12
60-61 Dominika Dyrda bpk 1987 11
60-61 Michalina Toborek KKJ Katowice 1998 11
62-63 Katarzyna Siwiec JKS Kasztanka Żywiec 1982 10
62-63 Aleksandra Adamska KKJ Katowice 1998 10
64-68 Magdalena Kowalska KJ Trachy Gliwice 1985 9
64-68 Barbara Chlipała KJ Solka Międzyrzecze 1992 9
64-68 Anna Oleś bpk 1995 9
64-68 Julia Ślązak bpk 1999 9
64-68 Marta Skowronek KJ Zbrosławice 2000 9
69-71 Justyna Jeszka TS Kuźnia Rybnik 1984 8
69-71 Maja Radomska bpk 1995 8
69-71 Zuzanna Malik bpk 2000 8
72-79 Aleksandra Kośnik KJ Deresz Siemianowice 1984 7
72-79 Ewa Sojka KJ Hipodrom Five Oaks Miedźna 1988 7
72-79 Aleksandra Organ bpk 1989 7
72-79 Ewelina Gapa LKJ Tynka 1993 7
72-79 Małgorzata Nasiadko bpk 1996 7
72-79 Zuzanna Włoch JKS Czanki Międzyrzecze 1998 7
72-79 Oliwia Kulej JKS Cwał Truskolasy 2002 7
72-79 Maja Bromboszcz JKS Desant Mikołów 2004 7
80-88 Aleksandra Kędzierska- Jońca KJ Drama Zbrosławice 1978 6
80-88 Agnieszka Cieślak KKJ Katowice 1982 6
80-88 Patrycja Biegun JKS Kasztanka Żywiec 1996 6
80-88 Anna Pilarska KJ Profit Orzesze 1996 6
80-88 Nadia Hornig SKJ Jokar Mysłowice 1997 6
80-88 Karolina Kobylec bpk 1998 6
80-88 Klaudia Stolarska bpk 1998 6
80-88 Klaudia Pawlas LJKS Eldorado Świerklany 1999 6
80-88 Julia Orszulak LJKS Eldorado Świerklany 2002 6
89 Martyna Kałdonek KJ Drama Zbrosławice 2000 5,5
90-97 Dorota Lenik bpk 1979 5
90-97 Katarzyna Nagórka KJ Trachy Gliwice 1979 5
90-97 Natalia Frysztacka JKS Equi Verso 1984 5
90-97 Paulina Wielgórska KJ Vena Rogoźnik 1990 5
90-97 Małgorzata Falewicz JKS Czanki Międzyrzecze 1992 5
90-97 Anna Sanetra JKS Kasztanka Żywiec 1996 5
90-97 Magdalena Bartolewska bpk 1998 5
90-97 Weronika Sap bpk 1999 5
98 Kaja Gwoździewicz LZJ Drama Zbrosławice 2000 4,5
99-104 Anna Gotowiecka JKS Equi Verso 1987 4
99-104 Agrypina Walaszek PLKJ Plessówka 1989 4
99-104 Kinga Jasiak JKS Kasztanka Żywiec 1995 4
99-104 Alicja Kistowska LZJ Drama Zbrosławice 1998 4
99-104 Barbara Połap Vanto Jumping Team 2000 4
99-104 Oliwia Kosmol bpk 2003 4
105-110 Jagna Guzińska KJ Hipodrom Five Oaks Miedźna 1986 3
105-110 Dominika Raczkowska bpk 1989 3
105-110 Dajana Sosna bpk 1992 3
105-110 Monika Flasz KJ Zbrosławice 1995 3
105-110 Maja Łapaj bpk 2000 3
105-110 Roxana Gajdzik JKS Equi Verso 2001 3
111-121 Katarzyna Bomba KJ Zbrosławice 1970 2
111-121 Martyna Pawlas JKS Equi Verso 1985 2
111-121 Małgorzata Lubelska-Sazanów KJ Trachy Gliwice 1987 2
111-121 Kamila Przybysz LKJ Tynka 1989 2
111-121 Agnieszka Waliczek PLKJ Plessówka 1992 2
111-121 Patrycja Żachowska KJ Profit Orzesze 1994 2
111-121 Joanna Poloczek JKS Kasztanka Żywiec 1995 2
111-121 Kinga Piechaczek SKJ Omega 1997 2
111-121 Ida Gajewska bpk 2000 2
111-121 Wiktoria Lis KJ Trachy Gliwice 2000 2
111-121 Julia Stekla JKS Czanki Międzyrzecze 2000 2
122-143 Anna Wyroślak KJ Zbrosławice 1975 1
122-143 Monika Rzepka GKJ Masters 1984 1
122-143 Aleksandra Lorenc TS Kuźnia Rybnik 1987 1
122-143 Oliwia Respondek KJ Zbrosławice 1989 1
122-143 Michalina Mazur bpk 1992 1
122-143 Agnieszka Potysz PLKJ Plessówka 1992 1
122-143 Marta Kusiak GKJ Masters 1994 1
122-143 Anna Szmak PLKJ Plessówka 1995 1
122-143 Martyna Kaźmierczak LJKS Eldorado Świerklany 1996 1
122-143 Magdalena Potysz PLKJ Plessówka 1996 1
122-143 Zuzanna Kajstura PLKJ Plessówka 1997 1
122-143 Izabela Kisielowska bpk 1999 1
122-143 Ewa Kuśmierz bpk 1999 1
122-143 Wiktoria Szynkiewicz LZJ Drama Zbrosławice 1999 1
122-143 Katarzyna Piela JKS Czanki Międzyrzecze 2000 1
122-143 Amelia Tucka JKS Equi Verso 2000 1
122-143 Monika Jendro bpk 2001 1
122-143 Hanna Pieśniak bpk 2001 1
122-143 Julia Rozpondek bpk 2001 1
122-143 Nikola Wolny KJ Na Górce w Marklowicach 2001 1
122-143 Aleksandra Ruszkiewicz bpk 2002 1
122-143 Zofia Solarz KJ Solka Międzyrzecze 2002 1