Drużyna ŚZJ w PLJ

 

Mając na względzie rozpoczęcie kolejnego sezonu Polskiej Ligi Jeździeckiej oraz Drużynowego Pucharu Polski (DPP), Zarząd ŚZJ zwraca uwagę zawodników, iż zgodnie z Regulaminem ww. cyklu, drużyna zgłoszona do DPP może składać się z zawodników zrzeszonych w tym samym Klubie lub w tym samym WZJ.

 

W przypadku zgłoszenia do konkursu zaliczanego do DPP drużyny reprezentującej WZJ, zgłoszenie winno zostać dokonane przez osobę upoważnioną do reprezentacji WZJ, pod rygorem unieważnienia wyniku uzyskanego w konkursie.

 

Mając na względzie powyższe, Zarząd ŚZJ zwraca uwagę, iż jest jedynym podmiotem upoważnionym do reprezentacji ŚZJ i dokonania prawidłowego zgłoszenia drużyny do DPP. Co za tym idzie, zainteresowani startem w ramach DPP zawodnicy, winni swój akces zgłaszać do trenera koordynatora dyscypliny skoków przez przeszkody - p. Julity Kasztelnik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., która dokona wyboru składu oraz zgłoszenia do konkursu, względnie, udzieli zawodnikom upoważnienia do dokonania takiego zgłoszenia.

 

Zarząd ŚZJ wskazuje, iż próby pominięcia drogi oficjalnej i nieautoryzowany start w barwach ŚZJ w ramach DPP, skutkować będą nie tylko unieważnieniem wyniku uzyskanego w konkursie, ale mogą stanowić delikt dyscyplinarny i spowodować nałożenie przewidzianych Statutem i Regulaminem Komisji Prawa i Dyscypliny sankcji.