Rejestracje i licencje

Szanowni Państwo,
w celu usprawnienia pracy biura i szybszego przeprowadzania pracesu rejestracji i licencji zawodników i koni uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. 

 

Proszę pamiętać, że proces rejestracji (zawodników i koni) jest jednorazowy - jeśli byli już Państwo zarejestrowani, prosimy o przesyłanie dokumentów do licencji (druk rejestracyjny jest nie potrzebny). Jeśli Państwa konie były już rejestrowane, prosimy o przesyłanie numeru paszportu (w celu identyfikacji) oraz potwierdzenia przelewu - strony z paszportu oraz wnioski rejestracyjne nie są już potrzebne. 

Szczegółowy wykaz dokumentów znajduje się na naszej stronie w menu Rejestracja.

 

Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że opłata rejestracyjna nie zawiera opłaty za licencję. Są to osobne kwoty, przedstawione w cenniku opłat. 

 

Bardzo prosimy o przesyłanie kompletu dokumentów w jednej wiadomości. Przeszukiwanie kilku wiadomości w celu skompletowania danych dla jednej osoby znacząco wydłuża czas przyznania licencji. 

 

Przypominamy też, że badania lekarsie ważne są przez 6 miesięcy od daty wystawienia, a czas przyznania licencji może wynieść do 7 dni od daty dostarczenia kompletu czytelnych dokumentów.