Szkolenie RSJ na Pomorzu

Rada Szkolenia Jeździeckiego Polskiego Związku Jeździeckiego przy współudziale Pomorskiego Związku Jeździeckiego organizuje szkolenie w dniach 10-11 października 2017 roku na terenie Pomorskiego Związku Jeździeckiego w Klubie Jeździeckim Barłomino, ul. Słoneczna 12, 84-242 ( www.barlomino.com).

Szkolenia są związane z wdrażaniem nowego systemu szkoleniowego.
Udział jest obligatoryjny dla członków Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, dla członków Wojewódzkich Komisji Egzaminacyjnych, dla Wojewódzkich Koordynatorów Szkolenia Jeździeckiego, dotychczasowych Egzaminatorów na odznaki jeździeckie oraz kandydatów na Egzaminatorów na odznaki jeździeckie oraz kandydatów na Szkoleniowców-Wykładowców PZJ.

Szkolenia są również otwarte dla szkoleniowców PZJ i mają status Szkolenia Specjalistycznego Licencyjnego.
Szkolenie jest otwarte również dla wszystkich chętnych, takze bez jakichkolwiek uprawnień szkoleniowych. W tym przypadku również obowiązuje koszt udziału w Szkoleniu podany niżej.

Wykładowcą jest PAN HUBERT SZASZKIEWICZ
Program : I dzień : godz. 14.00 II dzień : godz. 09.00
Koszt udziału w Szkoleniu – 180 zł.

Zgłoszenia na Szkolenia prosimy nadsyłać w mailu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu zwrotnym zostanie przesłana faktura.Na konto podane na fakturze prosimy dokonać przelewu i w tytule tego przelewu koniecznie należy wpisać numer faktury. Następnie potwierdzenie przelewu (dokument pdf pobrany po dokonaniu przelewu w bankowości on-line lub scan) prosimy przesłać ponownie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Otrzymanie przez biuro PZJ potwierdzenia przelewu będzie oznaczało formalne przyjęcie na Szkolenie.