II bezpłatne konsultacje szkoleniowe

Zarząd Śląskiego Związku Jeździeckiego zaprasza na II konsultacje szkoleniowe z p.Małgorzatą Kabała - Jagieluk oraz psychologiem sportu Tomaszem Kaczmarskim.
Warsztaty odbywać się będą pod tytułem "Dlaczego nie wystarczy powiedzieć: "Pięta w dół"", a skierowane są ponownie do młodzików, juniorów młodszych i juniorów, ich trenerów, szkoleniowców i wszystkich zainteresowanych.


Pani Małgorzata Kabała- Jagieluk jest cenionym, licencjonowanym trenerem PZJ II klasy w jeździectwie, hipoterapeutą, fizjoterapeutą, terapeutą metody neurofizjologicznej PNF, członkiem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej PZJ, czynnym jeźdźcem z II kl. sportową z ponad 30 letnim doświadczeniem w pracy z końmi.


„Część praktyczna konsultacji dotyczyć będzie diagnozowania występujących błędów dosiadu oraz sposobów ich rozwiązywania, opierając się na analizie sposobu poruszania się jeźdźca podczas chodu oraz na koniu. Część teoretyczna to przybliżenie podstaw anatomii i biomechaniki ruchu człowieka. Określimy podstawowe błędy w dosiadzie i przyczyny ich powstawania oraz najczęstsze reakcje konia na nie. Serdecznie zapraszam szkoleniowców, jeźdźców wraz z trenerami, oraz wszystkich zainteresowanych tematyką.”
Małgorzata Kabała- Jagieluk


Pan Tomasz Kaczmarski ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe z psychologii sportu na AWF w Warszawie. Od lat współpracuje z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych - zarówno zespołowych jak i indywidualnych, w tym z jeźdźcami.


Konsultacje odbędą się w dniach 29-31 sierpnia w OJ Zbrosławice.
Uczestnicy: młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy. Pozostałe osoby zainteresowane zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach w formie wolnego słuchacza.
Koszty uczestnictwa (szkolenie, 2 noclegi, wyżywienie, boks, opiekun; oprócz kosztu dojazdu) dla członków KW okręgu śląskiego i licencjonowanych zawodników okręgu śląskiego (młodzików, juniorów młodszych i juniorów) niebędących w KW ŚZJ pokrywa Śląski Związek Jeździecki.
Członkowie KW ŚZJ będą priorytetowi na liście zgłoszeń.
Termin zgłoszeń: 27.08.2017 r.
Liczba miejsc ograniczona.
Informacje dodatkowe: Marcin Jońca tel: 607 797 268
Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, klub, nr licencji, telefon kontaktowy oraz imię i płeć konia.Zapraszamy!