Seminarium i kurs dla Arbitrów stylu

Uprzejmie zapraszamy na Seminarium Licencyjne dla Arbitrów Stylu Konia Polskiego Związku Jeździeckiego.

Seminarium Licencyjne dotyczy aktualnych Arbitrów Stylu Konia posiadających licencje PZJ. Pozytywne zaliczenie Seminarium Licencyjnego jest niezbędne dla uzyskania uprawnień dla przedłużenia licencji Arbitra Stylu Konia PZJ na lata 2018-2019.
Seminarium Licencyjne będzie jednodniowe i odbędzie się w podczas Zawodów Ogólnopolskich w Michałowicach (320-81, ul. Parkurowa 3).
Do wyboru są dwie daty: piątek 2 czerwca lub w sobota 3 czerwca 2017 roku.
Spotkanie uczestników i rozpoczęcie seminarium w sobote i w niedzielę - godzina 11.00 – restauracja przy krytej ujeżdżalni.Uprzejmie zapraszamy na Kurs Podstawowy dla Arbitrów Stylu Konia Polskiego Związku Jeździeckiego.

Kurs Podstawowy dotyczy osób, które posiadają uprawnienia co najmniej Instruktora Sportu PZJ. Drugim warunkiem jest udokumentowane doprowadzenie w swojej karierze zawodniczej lub trenerskiej przynajmniej jednego konia do finałów Mistrzostw Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody.
Po pozytywnym zaliczeniu Kursu Podstawowego, aby uzyskać uprawnienia do wykupu licencji Arbitra Stylu Konia PZJ na lata 2018-2019 uczestnik kursu będzie musiał zaliczyć pozytywnie 3 praktyki oraz uzyskać aktualną licencje Sędziego PZJ III-go stopnia oraz aktualną licencję Szkoleniowca PZJ.

Kurs Podstawowy będzie jednodniowy i odbędzie się w podczas Zawodów Ogólnopolskich w Michałowicach (320-81, ul. Parkurowa 3).
Do wyboru są dwie daty: piątek 2 czerwca lub w sobota 3 czerwca 2017 roku.
Spotkanie uczestników i rozpoczęcie kursu w sobotę i w niedzielę – godzina 11.00 – restauracja przy krytej ujeżdżalni.

Seminarium Licencyjne i Kurs Podstawowy prowadzi Pan Hubert Szaszkiewicz


Zgłoszenia na Kurs Podstawowy i na Seminarium Licencyjne prosimy nadsyłać w mailu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W mailu zwrotnym zostanie przesłana faktura. Na konto podane na fakturze prosimy dokonać przelewu i w tytule tego przelewu koniecznie należy wpisać numer faktury. Następnie potwierdzenie przelewu ( dokument pdf pobrany po dokonaniu przelewu w bankowości on-line lub scan ) prosimy przesłać ponownie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesłanie potwierdzenia przelewu będzie oznaczało przyjęcie na kurs lub seminarium.


Cena Seminarium Licencyjnego – 100 zł
Cena Kursu Podstawowego – 100 zł