Kalendarz zawodów 2024r.
Legenda oznaczeń:
Propozycje zawodów
Wyniki zawodów regionalnych
Wyniki zawodów ogólnopolskich
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki pucharów oraz mistrzostw
Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego
Wersja A, aktualna na dzień 05.01.2024r.
#
Termin
Ranga
Miejsce
Dysc.
Organizator
Status
Uwagi
1
2-4.02
HZRiT
Radzionków
B
KJ Lider Radzionków
2
2-4.02
HZRiT
Radzionków
A
KJ Lider Radzionków
3
17-18.02
HZRiT + elim HPŚl
Zbrosławice
B
DRAMA Zbrosławice
4
2-3.03
HZRiT + elim HPŚl
Zbrosławice
B
DRAMA Zbrosławice
5
22-23-24.03
HZRiT + elim HPŚl + finał HPŚl
Zbrosławice
B
DRAMA Zbrosławice
6
6-7.04
ZRiT
Radzionków
B
KJ Lider Radzionków
7
13-14.04
ZRiT, HPŚl
Zbrosławice
A
DRAMA Zbrosławice
HPŚl
8
17.04
ZT
Żywiec
B
JKS Kasztanka
9
28.04
ZRiT
Ptakowice
B
Ośrodek Jeździecki Lando
10
1-2.05
ZRiT
Radzionków
B
KJ Lider Radzionków
11
1-2.05
ZRiT
Radzionków
A
KJ Lider Radzionków
12
11.05
ZT
Katowice
B
Katowicki KJ
13
18-19.05
ZRiT+HPŚl. LZS
Zbrosławice
A
DRAMA Zbrosławice
14
18 lub 18-19.05
ZRiT
Sarnów
B
Equika
Silesia Jumping Cup I kwalifikacja
15
25 lub 25-26.05
ZRiT
Sarnów
A
Equika
Silesia Dressage Cup I kwalifikacja
16
31.05-2.06
AMP
Radzionków
B
KJ Lider Radzionków
17
31.05-2.06
AMP
Radzionków
A
KJ Lider Radzionków
18
1-2.06
ZRiT
Częstochowa
B
KJ Lambada
19
15-16.06
ZRiT
Sarnów
B
Equika
Silesia Jumping Cup II kwalifikacja
20
20-23.06
OMPP
Żywiec
B
KJK Romico Żywiec
OMPP
21
22.06
ZT
Katowice
B
Katowicki KJ
22
22-23.06
ZRiT
Sarnów
A
Equika
Silesia Dressage Cup II kwalifikacja
23
24-26.06
Finał OOM
Ciecierzyn
A
Ciecierzyn
24
29-30.06
ZRiT
Częschochowa
B
KJ Lambada
25
1-3.07
Finał OOM
Ciecierzyn
B
Ciecierzyn
26
12-13-14.07
ZRiT
Radzionków
A
KJ Lider Radzionków
27
12-13-14.07
ZRiT
Radzionków
B
KJ Lider Radzionków
28
20-21.07
ZRiT
Sarnów
B
Equika
SJC III kw. I finał
29
27-28.07
ZRiT
Sarnów
A
Equika
SDC III kw. I finał
30
28.07
ZRiT
Ptakowice
B
Ośrodek Jeździecki Lando
Lando Summer Competition
31
2.08
Finał OOM
woj. Lubuskie
C - WKKW
woj. Lubuskie
32
9-10-11.08
MŚL-B
Radzionków
B
KJ Lider Radzionków
33
18.08
ZRiT
Pszczyna
B
PLKJ Plessówka
Pless Cup
34
6-8.09
MŚL-A
Zbrosławice
A
DRAMA Zbrosławice
35
7-8.09
ZRiT
Częstochowa
B
KJ Lambada
36
12-13.10
HZRiT
Zbrosławice
B
DRAMA Zbrosławice
37
26-27.10 lub 25-26-27.10
HZRiT
Zbrosławice
A
DRAMA Zbrosławice
38
8-9-10.11
„małe” HMŚL+HZRiT
Zbrosławice
B
DRAMA Zbrosławice
39
22-23-24.11
„duże” HMŚL+HZRiT
Zbrosławice
B
DRAMA Zbrosławice
40